Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Śruba holownicza
Autor Wiadomość
niki68

Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 31
Skąd: Łuków
Wysłany: 2017-11-19, 19:31   Śruba holownicza

Przepraszam za być może naiwne pytanie. Gdzie w autku J2 2006 może być schowana śruba holownicza. Tam gdzie podnośnik nie ma. Mam jeszcze poważny problem. Z tyłu gniazdo na śrubę holowniczą jest skorodowane. W zasadzie nie ma gwintu. Z przodu było nasmarowane i jest OK. Macie pomysł co z tym zrobić. Poruszam się po terenie i może się przydać. Haka z tyłu nie założę bo mam butlę z gazem pod zderzakiem.
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2017-11-19, 20:04   Re: Śruba holownicza

niki68 napisał/a:
Przepraszam za być może naiwne pytanie. Gdzie w autku J2 2006 może być schowana śruba holownicza. Tam gdzie podnośnik nie ma. Mam jeszcze poważny problem. Z tyłu gniazdo na śrubę holowniczą jest skorodowane. W zasadzie nie ma gwintu. Z przodu było nasmarowane i jest OK. Macie pomysł co z tym zrobić. Poruszam się po terenie i może się przydać. Haka z tyłu nie założę bo mam butlę z gazem pod zderzakiem.


Ta śruba powinna właśnie być przy tym podnośniku razem.A jak wygląda podejście do gwintu śruby od spodu czy da radę w kanale jakoś ją zdemontować?Ja tak bym zaczynał robotę z nią.
 
 
niki68

Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 31
Skąd: Łuków
Wysłany: 2017-11-20, 08:20   

A może macie pomysł, gdzie (do czego) w Teriosie J2 zamocować konkretne uchwyty do wyciągania autka z błota. Śruba holownicza do tego się nie nadaje. Gwint musiałby wytrzymać przy gęstym błocie ponad dwie tony. Hak holowniczy odpada w moim przypadku.
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2017-11-20, 18:28   

Ja przed taką przeszkodą do pokonania grubo bym się zastanawiał czy warto się w nią pakować .Po co robić sobie kłopot i czas zmarnować na ratowanie auta lepiej objechać i nie mieć kłopotu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8