Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup Materii, czy warto?
Autor Wiadomość
riddick1981

Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-18, 17:21   

Czemu kupowałeś tylko takie które długo są zarejestrowane w Polsce, mogły być grzebane przez naszych Januszy, sprowadzone z Niemiec raczej są w lepszym stanie, lepsze drogi itd
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1934
Skąd: Białystok
Wysłany: 2021-06-18, 21:21   

Krzysiek. napisał/a:
Ile biora firmy za transport i inne formalnosci np. do Białegostoku?

Nie ma żadnych, innych formalności. Dotąd płaciłem 1200zł za transport z dowolnego miejsca w Niemczech ale to było już prawie 5 lat temu...
Inne formalności załatwia się samemu. Akcyza przez Internet. Reszta już w WK normalnie jak przy zwykłej rejestracji tyle, że trzeba zrobić tłumaczenia. Umowę robi się dwujęzyczną żeby jej nie tłumaczyć.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Krzysiek. 


Samochód: bylo min.Colt.Celica.Prelude,Yrv,CivicJest Materia
Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 433
Skąd: Zamosc,okolice
Wysłany: 2021-06-19, 05:54   

riddick1981 napisał/a:
Czemu kupowałeś tylko takie które długo są zarejestrowane w Polsce, mogły być grzebane przez naszych Januszy, sprowadzone z Niemiec raczej są w lepszym stanie, lepsze drogi itd
Miałem i mam tanie autka,po takie nie opłaca mi sie jechac za granice.Wiekszość tanich aut np. z Niemiec wymaga napraw,remontu.Nie chce mi sie w to bawic,kupowalem auto do jazdy,czasami od znajomych.I pewnie wszystkie byly "grzebane przez naszych Januszy",ale nigdy nie narzekałem.Jeden był ostro"grzebany" :-) w pozytywnym sensie.Od pasjonata Hondy.Daihatsu tez było "grzebane i to niezle ale dzielnie ni sluzy 5 rok.Dojechało nawet do Chocimia i Kamienca Podolskiego na Ukrainie.A jedyna awaria w trasie to zerwana linka sprzęgła.
 
 
Krzysiek. 


Samochód: bylo min.Colt.Celica.Prelude,Yrv,CivicJest Materia
Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 433
Skąd: Zamosc,okolice
Wysłany: 2022-11-03, 12:58   

Witam.Moja sympatia do Daihatsu nie wygasła.Wiec podepne sie pod ten temat.Co sądzicie o tej Materii,czy mozna coś wywnioskowac z samych zdjec?Pozdrawiam.https://www.olx.pl/d/oferta/daihatsu-materia-1-5-benzyna-2008r-CID5-IDRFA7J.html Ps.jeżeli link nie zadziała to na Olx.Krynice.Lubelskie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8