Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
instrukcja obsługi
Autor Wiadomość
babcik 

Samochód: Terios
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: PL
Wysłany: 2016-08-17, 23:32   instrukcja obsługi

Witam,
mam Teriosa z pażdziernika 2007 roku i zastanawiam się co w nim wymienić z płynów eksploatacyjnych. Czy ktoś ma instrukcję obsługi PL lub ENG w pdf ? lub powiedział by mi jaką są czynności serwisowe i po ilu km ?
Pozdrawiam,
Andrzej
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-08-18, 11:11   Re: instrukcja obsługi

babcik napisał/a:
Witam,
mam Teriosa z pażdziernika 2007 roku i zastanawiam się co w nim wymienić z płynów eksploatacyjnych. Czy ktoś ma instrukcję obsługi PL lub ENG w pdf ? lub powiedział by mi jaką są czynności serwisowe i po ilu km ?
Pozdrawiam,
Andrzej
Szkoda kolego ,że tak mało informacji o aucie ,bo nawet nie napisałeś czy to model J200 czyli 2WD czy też J210 4WD nawet nie podajesz jaki silnik czy 1,5 czy 1,3 a wtedy można myśleć co tam wymieniać .Instrukcja jest do kupienia w j. polskim tutaj link http://allegro.pl/daihats...6372015977.html
 
 
babcik 

Samochód: Terios
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: PL
Wysłany: 2016-08-18, 12:23   

silnik 1.5 model 2 WD.
Wiem że instrukcja jest na allegro ale nie ukrywam że cena jest dla mnie zaporowa a chciałem ogólnie ją przeglądnąć.
Pozdrawiam
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-08-19, 19:41   instrukcja obsługi

babcik napisał/a:
silnik 1.5 model 2 WD.
Wiem że instrukcja jest na allegro ale nie ukrywam że cena jest dla mnie zaporowa a chciałem ogólnie ją przeglądnąć.
Pozdrawiam
Moim zdaniem cena nie jest wysoka chyba ,że masz na własny użytek kserokopiarkę przelicz 316 stron x 0,30 gr za stronę ile to da a za 1 paczkę papieru trzeba doliczyć także min.12 zł .A więc podałeś informację choć i tak nie wszystkie ,bo chyba w aucie masz jakąś skrzynie biegów .Masz jak napisałeś auto w wersji 2WD więc napęd tylni i tam wypadałoby wymienić olej w tym moście tylnym do ,którego wchodzi 1,6 litra oleju 80W90 do silnika wchodzi 3,2 litra olej 15W40 lub 10W40 , skrzynię biegów zakładam ,że masz manualną ,bo nic na ten temat nie wspominasz wchodzi 2,2 litra oleju 75W80 ,ja także wymieniłbym świece zapłonowe 4 szt. Pisałem na forum o marce jakie zaleca Daihatsu i podawałem link który jest wpisany na stronie o YRV
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9