Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspólne elementy z Cuore L251..?
Autor Wiadomość
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1944
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-11-14, 10:56   Wspólne elementy z Cuore L251..?

Ponieważ chciałbym jakoś wykorzystać wrak Trevis-a, który posiadam, pomyślałem o zakupie czegoś z padniętym silnikiem. No i trafiają się tylko Cuore L251.
Silnik i cały zespół napędowy jest taki sam, więc nie ma problemu ale te Cuorki są bez klimy. Zastanawiam się, czy ta z Trevis-a podejdzie do L251? Czy parownik pasuje? Czy rurki sa tak samo prowadzone?
Przy okazji jedno fajne Cuore znalazłem z przedartą wykładziną podłogową a ta w Trevisie jest w stanie idealnym. To ta sama podłoga ale czy wykładzina też?
Hmm...
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-11-16, 20:37   Re: Wspólne elementy z Cuore L251..?

Joki napisał/a:
Ponieważ chciałbym jakoś wykorzystać wrak Trevis-a, który posiadam, pomyślałem o zakupie czegoś z padniętym silnikiem. No i trafiają się tylko Cuore L251.
Silnik i cały zespół napędowy jest taki sam, więc nie ma problemu ale te Cuorki są bez klimy. Zastanawiam się, czy ta z Trevis-a podejdzie do L251? Czy parownik pasuje? Czy rurki sa tak samo prowadzone?
Przy okazji jedno fajne Cuore znalazłem z przedartą wykładziną podłogową a ta w Trevisie jest w stanie idealnym. To ta sama podłoga ale czy wykładzina też?
Hmm...


Jeśli znalazłeś L251 po lifcie od 09/2005 do końca produkcji możesz inwestować wszystko co wymieniasz jest takie samo ,ale jeśli miałoby to być zamontowane w L251 Cuore od 03/2003 do 08/2005 to zapomnij o tym pomyśle nic nie pasuje tylko auto po lifcie !
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1944
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-11-24, 18:17   

No i sytuacja uległa zmianie. Trafiła się okazyjna oferta na L276, więc szybka decyzja i go mam. Jeszcze nie wiem jakiego: "trupa w szafie" kupiłem ale cena usprawiedliwi wszystko. Najważniejsze, że blachy zdrowe.
Problem w tym, że to golas.
Podejdzie coś z wyposażenia z Trevis-a? Jakieś elementy klimy? Elektryczne podnośniki szyb? Regulacja lusterek lub lusterka?
Na razie widzę, że panel sterowania szyb taki sam.
;)
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-11-25, 23:34   

Joki napisał/a:
No i sytuacja uległa zmianie. Trafiła się okazyjna oferta na L276, więc szybka decyzja i go mam. Jeszcze nie wiem jakiego: "trupa w szafie" kupiłem ale cena usprawiedliwi wszystko. Najważniejsze, że blachy zdrowe.
Problem w tym, że to golas.
Podejdzie coś z wyposażenia z Trevis-a? Jakieś elementy klimy? Elektryczne podnośniki szyb? Regulacja lusterek lub lusterka?
Na razie widzę, że panel sterowania szyb taki sam.
;)


Jedynie z Trevisa można coś włożyć ale ,do modeli L251 ,ale po lifcie tutaj to co wymieniłeś nie ma wspólnych części z L276 Cuore .Od tej wersji L276 Cuore można bez problemu przełożyć przednie fotele do L251 ,bo są naprawdę bardziej wygodne pasują w otwory i jest regulacja góra-dół .Tył niestety nie pasuje ,ale da się przerobić ,by tapicerka była taka jak na przodzie po zmianie foteli.Przerabiałem ,bo nie podobała mi się ta jasno niebieska jaka była w żony L251 .
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1944
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-11-26, 08:53   

Niedobrze. A może chociaż siłowniki zamka albo inne elementy centralnego?
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-11-29, 16:21   

Joki napisał/a:
Niedobrze. A może chociaż siłowniki zamka albo inne elementy centralnego?



Siłowniki inne niestety .Innych części nie sprawdzałem z braku czasu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8