Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
L276 Numery części...
Autor Wiadomość
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1943
Skąd: Białystok
Wysłany: 2019-11-27, 10:24   

Cytat:
Jednak szyby chcialbym miec w oryginale...moze nie musi byc jakas cala centralka sterujaca...jakos sam podlacze...mianowicie chodzi bardziej o mechaniczne elementy...

Do szyb w oryginale trzeba mieć wszystko w oryginale. Jest sporo okablowania i moduł. Wszystko jest na schematach dostępnych w sieci. Uważam, że gra nie warta zachodu jeśli brakuje oryginalnego okablowania.

Cytat:

Ciezko dostac dosc elementy do Cuore ale szukajac znalazlem czesc nr 85720B2020(lewa przod) 85710B2020(prawa przod) i widze ze pasuje z innych modeli


Są te mechanizmy dostępne z demontażu.

Surfer napisał/a:
Jednak nigdzie nie widze tylnych czy zawsze byly na korbke ?

Nigdy nie widziałem L276 ze wszystkimi szybami el.

Cytat:
Pytanie mam jeszcze o wylaczeniu poduszki powietrznej pasazera...u mnie w instrukcji obslugi jest napisane ze jest...ale fizycznie nie ma ani wylacznika ani lampki informacyjnej na konsoli srodkowej...czy jest mozliwosc zalozenia takiego zestawu ?

Sprawdzałeś w schowku? Wydaje mi się, że tam była stacyjka do wyłączania poduszki pasażera.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Surfer 

Samochód: Cuore L276
Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 13
Skąd: Schiedam
Wysłany: 2019-11-27, 10:30   

Dzieki za odpowiedz...wiec szyby zaloze raczej tez usniwersalne :) i bedzie przod plus tyl :D podesle zdjecia jak zrobie to zobaczysz pierwszy egzemplarz :D

Wracajac do poduszki pasazera...zdziwilem sie wlasnie ze nie ma nic w schowku...ale przegladajac rozne panele z kontrolka od poduszki widze ze na moim nie ma nic z poduszka...

Wiem ze sa takie dostepne dlatego moze w ten wylacznik uda mi sie jakos doinwestowac :D
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1943
Skąd: Białystok
Wysłany: 2019-11-27, 23:53   

Z tego co pamiętam to kontrolka wyłączonej poduszki świeci tylko przy stacyjce wyłącznika. Ta na desce zapala się tylko przy awarii systemu.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9