Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy do L251 Cuore w Astela Estonia
Autor Wiadomość
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-09-05, 21:45   Zakupy do L251 Cuore w Astela Estonia

Jeśli chcecie coś zakupić polecam sklep i producenta tych artykułów w mieście Narva w Estonii jakość na światowym poziomie jak i obsługa sklepu on -line .Artykuły tej marki niedostępne w Polsce .Polecam owiewki w kolorze auta super efekt www.astela.eu/en/20-daihatsu
 
 
Antonio 

Samochód: Daihatsu Cuore 2005
Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 41
Skąd: Kotowice
Wysłany: 2016-09-06, 14:10   Re: Zakupy do L251 Cuore w Astela Estonia

soiret napisał/a:
Jeśli chcecie coś zakupić polecam sklep i producenta tych artykułów w mieście Narva w Estonii jakość na światowym poziomie jak i obsługa sklepu on -line .Artykuły tej marki niedostępne w Polsce .Polecam owiewki w kolorze auta super efekt www.astela.eu/en/20-daihatsu


Ja ze swojej strony napiszę coś co być może niektórych zadziwi.....Otóż po kupnie "Kurki" w marcu 2016 - zacząłem szukać owiewek. Oczywiście nigdzie nie było. Nawet w Heko. Ponieważ wszystkie moje auta 'ubierałem' w owiewki - napisałem (bez przekonania) do Heko czy można dobrać jakieś podobne owiewki do mojego 2 drzwiowego autka. Podałem wymiary linii okiennej, przesłałem zdjęcia....Po dwóch dniach zadzwonili z Heko z pytaniem czy możemy się spotkać gdzieś na śląsku? Pan z Heko przyjechał,pomierzył drzwi i za dwa tygodnie przywiózł mi 'nówki sztuki'!!! Na pytanie ile płacę - odpowiedział,że wystarczy dziękuję!!! Potem na ich stronie doczytałem,że jeżeli ktoś ma auto do którego nie mają w ofercie owiewek - to wykonają je za darmo!
Brawo i pełny szacun za podejście do klienta i 100% profesjonalizm!!!
_________________
Szerokości!
@ntonio
Ostatnio zmieniony przez Antonio 2017-11-14, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-09-06, 20:16   Owiewki

Ale ja nie szukałem takich jak produkuje Heko ,bo chciałem mieć takie jak były dostępne w japońskich salonach marki. Owiewki są produkowane przez kilka firm na świecie ,ale także trzeba podzielić na firmy na takie ,które produkują te owiewki tak jak Heko czyli są montowane do środka uszczelki szyby i firmy takie ,które produkują takie owiewki ,które się przykleja na obrzeże nad uszczelką szyby na zewnątrz auta a nie pakuje się do środka uszczelki gdzie często otwieramy i zamykamy szybę.Owiewki takie właśnie zakupiłem klejone supermocną taśmą 3M ,która jest już na owiewkach fabrycznie założona a ja tylko warstwę zabezpieczającą klej zdejmowałem i przyklejałem po uprzednim odtłuszczeniu miejsca objętego doklejeniem owiewki do szyby.Takich owiewek nikt nie sprzedaje w Polsce zapewniam a na dodatek miałem wybór by zakupić chyba je z 6 kolorów .Kupiłem oczywiście kolor auta błękit niebieski. Heko sprzedaje tylko czarne .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10