Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Yrv-Terios
Autor Wiadomość
Krzysiek. 


Samochód: bylo min.Colt.Celica.Prelude,Yrv,CivicJest Materia
Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 433
Skąd: Zamosc,okolice
Wysłany: 2017-03-26, 09:08   Yrv-Terios

Mam pytanko,czy Terios 1,3 99r ma ten sam silnik,osprzęt co Yrv 1,3?Jest blisko mnie rozbity Terios,moze cos z niego by mi sie przydało.
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1943
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-03-26, 11:07   

Na pewno osprzęt inny. Może coś tam pasuje ale niewiele. Poza tym wcześniejsze wersje miały w ogóle inny silnik.
Nie pamiętam do kiedy.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2017-03-26, 11:08   Re: Yrv-Terios

Krzysiek. napisał/a:
Mam pytanko,czy Terios 1,3 99r ma ten sam silnik,osprzęt co Yrv 1,3?Jest blisko mnie rozbity Terios,moze cos z niego by mi sie przydało.



W tych modelach są różne części wspólne ,które występują w nich i można zastosować je do obu modeli.Tak samo jest w przypadku innych modeli z rodziny Daihatsu.Napisz co masz na myśli i sprawdzę .
 
 
Krzysiek. 


Samochód: bylo min.Colt.Celica.Prelude,Yrv,CivicJest Materia
Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 433
Skąd: Zamosc,okolice
Wysłany: 2017-03-26, 11:35   

Majac Honde czasami kupiłem cos na "zapas",przydalo sie czasami.Tak wiec trudno mi teraz powiedziec co mi trzeba,moze pompe wspomagania,cewki.....trudno mi teraz powiedziec.Widzialem chyba tego Teriosa jak jezdzil,bylo fajne zadbane autko.Tak wiec jak ktos ma Teriosa i czegos potrzebuje,jest w Zamosciu.
 
 
soiret 
MADE IN JAPAN


Samochód: Terios J102 ,Cuore L251
Wiek: 55
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 619
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2017-03-26, 17:18   

Krzysiek. napisał/a:
Majac Honde czasami kupiłem cos na "zapas",przydalo sie czasami.Tak wiec trudno mi teraz powiedziec co mi trzeba,moze pompe wspomagania,cewki.....trudno mi teraz powiedziec.Widzialem chyba tego Teriosa jak jezdzil,bylo fajne zadbane autko.Tak wiec jak ktos ma Teriosa i czegos potrzebuje,jest w Zamosciu.


Akurat z tego co wymieniłeś do Twojego YRV nic nie będzie dobre ,ale cewki są takie same jak w Aplause z tegoż modelu Teriosa oraz pompa a cewki będą dobre ale z Teriosa ,który ma oznaczenie J102 sa takie same jak w YRV .popatrz na fotki w linku uważnie niby te same auta ale jedno to z serii 1 to J100 i z tego nic nie dobierzesz a z wersji J102 seria 2 już więcej częsci jest wspólnych ,bo taki sam silnik http://www.daiauto.com/parts.html#
 
 
Krzysiek. 


Samochód: bylo min.Colt.Celica.Prelude,Yrv,CivicJest Materia
Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 433
Skąd: Zamosc,okolice
Wysłany: 2017-03-26, 17:58   

Dzieki.Ten w Zamosciu to terios 1,faktycznie prawie takie same,inny zderzak.Pogmatwane to wszystko,ale lubie nietypowe autka,moje YRV to jedyne chyba w promieniu 100km.Nie jest idealne,wychodza rozne rzeczy,ale kupilem naprawde tanio,wiec nie ma co narzekac.Poki co,smiga bezawaryjnie...odpukac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9