Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam Daihatsu Charade G100
Autor Wiadomość
KrakusNH

Wysłany: 2017-11-22, 15:40   Sprzedam Daihatsu Charade G100

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam do sprzedania samochód Daihatsu Charade G100 z 92 roku. Auto ma przejechane zaledwie 108 000 km. Jak go kupowałem miał 88 000. jestem teoretycznie 3 właścicielem. Pierwszy kierowca ze względu na wiek sprzedał auto wnukowi, który za dużo nim nie jeździł, więcej czasu stało na podwórku. Jak go kupiłem wymieniłem olej w skrzyni biegów, przesmarowałem wszystkie cięgna, klocki itd.
Jestem studentem i nie mam możliwości garażowania samochodu przy uczelni więc bardzo mało nim jeżdżę dlatego go sprzedaje. W przez ostatni rok wymieniłem jeszcze pierwszy oryginalny rozrząd, klocki, wahacze i drążki, wydech środkowy, mam właściwie nowy komplet opon na felgach do tego i dwie nowe (może 6tys. km zrobione) letnie.
Samochód pali bez zastrzeżeń, do zrobienia został tylko kosmetyka (prowadnica szyby w drzwiach od kierowcy, naciąg nawiewu - linka spadła z zaczepu). Przegląd do listopada 2018, OC do końca bieżącego roku.
Cena 2000zł do negocjacji. Auto stoi w Krakowie. Telefon do mnie 692138250 w godzinach 14-21. Więcej informacji na priv.
Wstawiam link do ogłoszenia ze zdjęciami : https://www.gumtree.pl/a-...230910513845709

KrakusNH

Wysłany: 2018-01-03, 10:13   

Aktualizacja ogłoszenia: https://www.gumtree.pl/a-...690910513845709

Odpowiedz do tematu