Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Części do Siriona m3 2007
Autor Wiadomość
lwalilko 

Samochód: Sirion
Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-11-16, 00:41   Części do Siriona m3 2007

Szukam tylniej osłony lewego lusterka. Kupiłem samochód już bez niej. Z tylu lusterka widać śrubki i bebechy. Próbuje od dłuższego czasu znaleźć i niestety bezskutecznie. Nie chce płacić 200zl za całe lusterko ponieważ to które mam jest w pełni sprawne. Niestety w twkim stanie jak jest wygląda to nieestetycznie.

Przy okazji szukam też tylnego zderzaka (ktos niestety zatrzymal sie na moim) może być do lakierowania byleby był nieuszkodzony. Kolejne pytanie Czy można w ogóle dostać taki zderzak nowy? Widziałem przedni zderzak w wersji bazowej nówke sztukę na tylni się niestety nie natknąłem.
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1944
Skąd: Białystok
Wysłany: 2018-11-16, 08:56   

Osłonę lusterka pewnie można ściągnąć z amayama.com ? Ewentualnie zamówić w Toyocie. Trzeba mieć tylko numer części. No i nowa będzie do lakierowania, więc nie wiem czy to ma sens? Sama osłona wyjdzie pewnie kilkadziesiąt zł plus lakierowanie. Wyjdzie tyle co całe lusterko. I nie jest to kwestia Daihatsu. Do każdego auta wyszłoby podobnie.
Zderzaki są na Allegro z demontażu, więc tutaj szukałbym. Nowy pewnie da się ściągnąć przez Toyotę albo Subaru ale takie części nowe kosztują bardzo drogo i to się kompletnie nie opłaca.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9