Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sirion 1.0 1999 automat. Kilka pytań w jednym temacie
Autor Wiadomość
Grzechu018

Samochód: Daihatsu Sirion 1.0 199r automat
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Sokółka
  Wysłany: 2020-01-28, 17:24   Sirion 1.0 1999 automat. Kilka pytań w jednym temacie

Dobry wieczór forumowicze. Jestem tu nowy zatem na wstępie Witam Was wszystkich. Zarejestrowałem się tu ponieważ zakupiłem Żonie daihatsu sirion z 1999 roku. Z oryginalnym przebiegiem 42500 km. Silnik to zawrotne 1.0. Kupiłem ze względu na perfekcyjny wrecz stan zewnętrzny oraz wewnętrzny. Mam do Was ogromną prośbę. Może uda się od Was uzyskać konkretne odpowiedzi. Zatem:

1. Gdzie mogę znaleźć prócz japońskiej strony olej oraz filtr dedykowany do 5 stopniowego automatu z tego modelu? "
2. Ile tego wejdzie, a mowa tu o statycznej zmianie oleju?
3. Czy ten model z automatem ma bagnet, a jeśli ma to gdzie go szukać w komorze silnika?
4. Zakup kompletnego rozrządu wraz z paskiem. Jaki dokladnie rodzaj idzie do tego modelu oraz gdzie go mogę znaleźć?
5. Automat świetnie działa. Na wstecznym trzęsie budą delikatnie, czy to normalne?

Moderatorów oraz adminów proszę o cierpliwość jeśli podibny topic padł. Zależy mi by moja Żona, która w maju tego roku urodzi mi drugiego Syna, miała pewne auto, przez które nie będzie się stresować. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.
Grzegorz
 
 
agmar 

Samochód: materia
Wiek: 46
Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 51
Skąd: poznań
Wysłany: 2020-01-28, 19:10   

Prosze podać numer nadwozia - spradzę i odpowiem w sprawie filtra i oleju oraz rozrządu

daihatsu@o2.pl
_________________
AGMAR-DAIHATSU
 
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1934
Skąd: Białystok
Wysłany: 2020-01-28, 22:38   

Cytat:
3. Czy ten model z automatem ma bagnet, a jeśli ma to gdzie go szukać w komorze silnika?

Widać go od góry skrzyni pod maską.

Grzechu018 napisał/a:
4. Zakup kompletnego rozrządu wraz z paskiem. Jaki dokladnie rodzaj idzie do tego modelu oraz gdzie go mogę znaleźć?

Jest tego pełno wszędzie. Polecam Contitech-a. Pasek plus napinacz na Allegro lub w sklepach internetowych to mniej niż 200zł.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8