|
L701 złącze odb |
| Autor |
Wiadomość |
Ziomalkus
Samochód: Cuore l701
Dołączył: 09 Mar 2024 Posty: 38 Skąd: Bolesławiec
|
Wysłany: 2024-06-02, 18:59 L701 złącze odb
|
|
|
| Witam, mam w aucie złącze które wygląda jak obd, podpinam do niego kostkę diagnostyczną ale skaner nie widzi nic, jaka jest potrzebna kostka i program aby można było połączyć się z autem |
|
|
|
 |
Joki
Administrator

Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015 Posty: 1986 Skąd: Białystok
|
Wysłany: 2024-06-02, 21:05
|
|
|
| To jest OBD I. Starsza wersja. Potrzebujesz dedykowanego skanera diagnostycznego. Raczej nie do zdobycia. |
_________________ Sebastian
http://logado.pl |
|
|
|
 |
Ziomalkus
Samochód: Cuore l701
Dołączył: 09 Mar 2024 Posty: 38 Skąd: Bolesławiec
|
Wysłany: 2024-06-03, 19:33
|
|
|
| Kurcze, a co dokładnie szukać |
|
|
|
 |
Joki
Administrator

Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015 Posty: 1986 Skąd: Białystok
|
Wysłany: 2024-06-05, 08:59
|
|
|
| Nawet nie wiem. OBD I miało dedykowane skanery, każdego auta inny, więc raczej nie znajdziesz. Z drugiej strony tam są chyba tylko te kody, które można wybłyskać, więc prościej będzie skorzystać z kodów błyskowych. Łatwe do wywołania i nic nie kosztuje. |
_________________ Sebastian
http://logado.pl |
|
|
|
 |
|
|