Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
L701 złącze odb
Autor Wiadomość
Ziomalkus

Samochód: Cuore l701
Dołączył: 09 Mar 2024
Posty: 38
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2024-06-02, 18:59   L701 złącze odb

Witam, mam w aucie złącze które wygląda jak obd, podpinam do niego kostkę diagnostyczną ale skaner nie widzi nic, jaka jest potrzebna kostka i program aby można było połączyć się z autem
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1986
Skąd: Białystok
Wysłany: 2024-06-02, 21:05   

To jest OBD I. Starsza wersja. Potrzebujesz dedykowanego skanera diagnostycznego. Raczej nie do zdobycia.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Ziomalkus

Samochód: Cuore l701
Dołączył: 09 Mar 2024
Posty: 38
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2024-06-03, 19:33   

Kurcze, a co dokładnie szukać
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1986
Skąd: Białystok
Wysłany: 2024-06-05, 08:59   

Nawet nie wiem. OBD I miało dedykowane skanery, każdego auta inny, więc raczej nie znajdziesz. Z drugiej strony tam są chyba tylko te kody, które można wybłyskać, więc prościej będzie skorzystać z kodów błyskowych. Łatwe do wywołania i nic nie kosztuje.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 9