Forum Daihatsu Strona Główna Forum Daihatsu
Forum poświęcone tematyce aut japońskiej marki Daihatsu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Kupię] Materia nadkola, lampa tył.
Autor Wiadomość
Mały v8 

Samochód: Materia
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2023-12-03, 12:46   [Kupię] Materia nadkola, lampa tył.

Jak w temacie,rocznik 2007 może ktoś ma namiar na lampę lewy tył, nadkola przednie lewe , ew wezmę i prawe.ślizg zderzaka lewy przód . Info na pw, lub tel 728 zero osiem jeden 063.
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1947
Skąd: Białystok
Wysłany: 2023-12-04, 17:47   

Wszystko kupisz w Agmarze. Ewentualnie Amayama ale będzie dużo dłużej.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Mały v8 

Samochód: Materia
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2023-12-04, 18:55   

Elegancko i za trzy drobiazgi zapłacę drugie tyle co dałem za to dziwactwo. :lol:
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1947
Skąd: Białystok
Wysłany: 2023-12-04, 20:31   

Może tak być, to oryginały. Są i tak jak na oryginały w dobrych cenach. Do innej, japońskiej, bardziej popularnej marki są trzy razy droższe. 😉
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Mały v8 

Samochód: Materia
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2023-12-05, 07:24   

Auto kupiłem z Francji takie do poprawek lakierniczych, żeby stało przy domu zamiast hulajnogi "na podjazdki" do centrum, i tak patrze że nie potrzebnie je zarejestrowałem, bo jak bym sprzedał resztę lamp i klapę to praktycznie reszta została by za darmo :lol: . Części używane tez jakiś kosmos, za to eksploatacyjne zamienniki to ceny wręcz symboliczne. Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie włączenie powiadomień na portalach aukcyjnych i gdzieś te fanty wypłyną, w sumie z pęknięta lampą i wychrępanymi nadkolami od za dużych opon można jeździć, ale źle się na to patrzy.
 
 
Mały v8 

Samochód: Materia
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2023-12-06, 18:49   

Do tematu. Okazuje się że nowa lampa z przesyłką z Japonii kosztuje mniej jak używana na miejscu, której zresztą nie ma. Pytanie , czy ktoś kupował coś z tej strony? Bo żeby nie wyszło że "chytry dwa razy płaci" :mrgreen:
:arrow: https://autoparts.beforward.jp/detail/Lightings/Tail-Lights/PA02039676/?buynow=1
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1947
Skąd: Białystok
Wysłany: 2023-12-06, 22:01   

Obawiam się, że nikt. BTW, to mi wygląda na używki.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
Krzysiek. 


Samochód: bylo min.Colt.Celica.Prelude,Yrv,CivicJest Materia
Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 433
Skąd: Zamosc,okolice
Wysłany: 2023-12-07, 05:42   

To uzywki,zresztą po podliczeniu kosztów tanio nie jest.Widzialem gdzies,moze allegro uzywke w takim sobie stanie za 350,za ok 700 sa juz uzywki idealne.W Agmarze są nowe.Na fb byly na sprzedaz ledowe,troche inne.Ceny juz nie pamietam,moze ok 1000 za dwie.Kupujesz dwie,starą sprzedajesz....Lampy są tylko ze tanio nie jest.Także na fb ktos ma wybór lamp w niemczech.Nie trzeba szukac w Japonii.
 
 
Mały v8 

Samochód: Materia
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2024-01-21, 19:04   

Podbijam temat, dalej szukam lewego nadkola, i tylnej lewej lampy do tego auta. Gówno takie byle jakie a poszukiwania jak do samochodu z lat 60-tych.
 
 
Joki 
Administrator


Samochód: Suzuki Baleno
Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1947
Skąd: Białystok
Wysłany: 2024-01-21, 21:19   

Agmar się dziś ogłaszał na FB, że ma nowe lampy prosto z Japonii.
_________________
Sebastian
http://logado.pl
 
 
autogaz

Dołączył: 08 Sie 2023
Posty: 28
Skąd: Kielce
Wysłany: 2024-01-25, 21:46   

Mały v8 napisał/a:
Auto kupiłem z Francji takie do poprawek lakierniczych, żeby stało przy domu zamiast hulajnogi "na podjazdki" do centrum, i tak patrze że nie potrzebnie je zarejestrowałem, bo jak bym sprzedał resztę lamp i klapę to praktycznie reszta została by za darmo :lol: . Części używane tez jakiś kosmos, za to eksploatacyjne zamienniki to ceny wręcz symboliczne. Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie włączenie powiadomień na portalach aukcyjnych i gdzieś te fanty wypłyną, w sumie z pęknięta lampą i wychrępanymi nadkolami od za dużych opon można jeździć, ale źle się na to patrzy.


Witam, z auto komisu z rozbitkami z ( Francji ) koło Warszawy go kupiłeś ?
 
 
Mały v8 

Samochód: Materia
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 30
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2024-01-26, 09:48   

No żadna tajemnica, pojechałem matce kupić nowego Yarisa hybrydowego, bo aktualnie porusza się Micrą z 18r , ale kusi ją coś nowszego . Niestety, okazało się że na zdjęciach wyglądał ładnie w rzeczywistości był poprawiany po dużo większym uderzeniu i zrezygnowałem. Ale tak na końcu komisu pod drzewem stał taki opuszczony kei car, koleś mówi ze w cenie chińskiego skutera odda , bo mu tylko zagraca. popatrzyłem zderzaki do malowania, sprzęgło do zrobienia, jakieś tam drobne braki, i z żartów właśnie jeżdżę jak skośnooki dostawca sushi :D . Wyglądał tragicznie, ale co ciekawe mechanicznie zawieszenia, silnik klima itd wszystko chodzi super. Do tego co ważne w tych autach nie ma grama rdzy. Już wszystko ogarnięte, została ta lampa, ale puki co skleiłem, ktoś tam wiezie z Niemiec dwie Materie na części ma się odezwać.














W temacie nadkoli. Kupiłem zamiennik z Yarisa po 06r nie znam się na modelach, przyciąłem tu i ówdzie, umocowałem przy progu, potem uformowałem opalarką i powiem tak...jestem w szoku jak to wyszło, sam bym się nie zorientował ze to nie z tego auta. Za nadkole dałem 30 złotych , a pewien złomiarz oferował mi tylko parę za 1000 złotych, :shock: Wszystko umocowane na fabrycznych miejscach 100% satysfakcji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8